6 000 HUF
1905 Turisták lapja - folyóirat a turistaság és honismeret terjesztésére. Komplett évfolyam korabeli, aranyozott félvászon kötésben. 2 körképrészlettel, 35 képpel, 1 térképpel, 4 tervrajzzal, 1 vázrajzzal.