12762. 244. Closed Online auction Books: Travelling, cities
4 000 HUF
0 HUF
Baedeker, Karl: Mittelitalien und Rom. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1927, Karl Baedeker. Számos térképmelléklettel, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván