11283. 244. Closed Online auction Flea Market
1 200 HUF
0 HUF
Antikizáló reneszánsz(?) kardgomb modern replikája, fém, kis sérüléssel, kopásnyomokkal, d: 4,5 cm + Antikizáló modern görög fém plakett, d: 5,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván