10047. 244. Closed Online auction Paintings and graphics
28 000 HUF
0 HUF
Haranghy Jenő (1894-1951): Kukás a lovával. Vegyes technika, papír, jelzett, papíron kisebb hibák, üvegezett keretben, 50×67 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván