12136.
244. Closed Online auction
Photo
1 400 HUF
1944 Budapest, Hungária krt. 18. sz. ház óvóhelyén. Ebben a házban lakott Tiszavölgyi József (1909-?) fotóriporter is, aki a felvételt készítette, a kép felületén több sérülés, 13x18 cm