Hungarian commemorative medallions

Number of items: 127

Bozó Gyula (1913-2004) DN "Magyar Köztársaság Országgyűlése" aranyozott fém emlékérem eredeti dísztoikban (42,5mm) T:2 (PP)
30541.

1 400 HUF
3,63
4,00
Búza Barna (1910-2010) 1987. "Az Októberi Szocialista Forradalom 70. évfordulóján" Br emlékérem dísztokban (77mm) T:2,2-
30542.

2 400 HUF
6,22
6,86
Cyránszki Mária (1940-) 1975. "Dunaújváros 1950-1975" fém emlékérem (60mm) + DN "Egy napot Pécsért" aranyozott Br emlékérem (47,5mm) T:2
30543.

1 200 HUF
3,11
3,43
Csikszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem T:BU sérült csomagolásban, tanúsítvánnyal
30544.

100 HUF
0,26
0,29
Csontos László (1925-2013) DN "Bugát Pál emlékérem / Tudományos Ismeretterjesztő Társulat 1841" ezüstözött Br emlékérem (79x76mm) T:2
30545.

3 400 HUF
8,81
9,71
Farkas Ferenc (1958-) 2008. "Helikoni Ünnepségek Keszthely 1958-2008" Br emlékplakett, eredeti tokban rögzítve (100mm) T:2
30546.

3 000 HUF
7,77
8,57
Fritz Mihály (1947-) 1988. "Kossuth Lajos Tudományegyetem Debrecen" Br emlékérem (42,5mm) T:2
30547.

1 200 HUF
3,11
3,43
Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Szeged / Francia Forradalom 1789" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30548.

1 000 HUF
2,59
2,86
Gáti Gábor (1937-) 1989. "Artex 30 éves törzsgárda tagságért - dr. Poros Zoltánné - 1989. május 1." Br plakett (111mm) T:1-
30549.

1 000 HUF
2,59
2,86
Hajós Géza 1943. "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ" fém emlékérem (49mm) T:2- karc
30550.

1 400 HUF
3,63
4,00
Ispánki József (1906-1992) "Dr. Némethy Károly 1936 / 25 éven át" Br emlékplakett (80mm) T:2-
30551.

2 000 HUF
5,18
5,71
Kampfl József (1939-) 1981. "XII. Fül- Orr- Gégészeti Világkongresszus, Budapest / Dr. Poltzer Ádám" angol nyelvű felirattal ellátott Br emlékplakett (101mm) T:2 Hungary 1981. "XII. World Congress of Oto- Rhino- Laryngology, Hungary, Budapest / Dr. Adam Poltzer" Br commemorative medallion. Sign.: József Kampfl (101mm) C:XF
30552.

4 000 HUF
10,36
11,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF