1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Dekoratív, gyöngyvirág motívumos Gránit kaspó, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 15,5 cm + Virágmotívumos kerámia bögre, jelzés nélkül, matricás, kopásnyomokkal, m: 8,5 cm