4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Fraknói Vilmos: Magyarország egyházi és politikai összeköttetései a Római Szentszékkel a Magyar Királyság megalapításától a konstanczi zsinatig I. kötet 1000-1417. Bp., 1901, Szent István Társulat. Félvászon kötés, kissé kopott állapotban.