Salamon Ferenc: Buda-Pest története. Első rész: Buda-Pest az Ó-korban. Második rész: [Budapest a középkorban.] Harmadik rész: Kútfő bírálatok. Melléklet a Budapest története második részéhez. A főváros megbízásából írta Salamon Ferencz. 1-3. kötet. Budapest, 1878-1885, Athenaeum. Az első kötet félvászon kötésben, a 2 ill. a 3. kötet bordázott gerincű, aranyozott,félbőr kötésben. Festett lapszélek....
Ókori lexikon. Szerk.: Pecz Vilmos. 1-2. köt. Bp., 1902-1904, Franklin Társulat. Aranyozott gerincű, erősen kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Dolinay Gyula: Történelmi arcképcsarnok az ifjúság és a nép számára. Bp., [1916], Otthon Nyomda. Kissé kopott, gazdagon díszített, aranyozott szecessziós vászonkötésben, jó állapotban.
Charles Messenger: Hitler gladiátora. Sepp Dietrich vezérezredes, Panzergeneral-Oberst der Waffen-SS élettörténete. London, 1987, Hajja és Fiai Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.