1 600 HUF
Magyar közjog kérdések és feleletekben. Összeáll.: Szeptemvir. h. n., 1912, kiadja a szerkesztőség (Az összes jog- és államtudományok encyklopaediája kérdés és feleletekben XVI.). Sokszorosított kézírásos jegyzet. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.