5 000 HUF
Máthé István dr : Társadalombiztosítási jogszabályok és útmutató. Betegségi, baleseti. Öregségi, rokkantsági, özvegységi, árvasági . . . biztosítás. Bp., 1943, Pesti Lioyd. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.