10 000 HUF
Sipos Árpád: Magyar bányajog. Tekintettel a franczia, szász, porosz bányajogokra, a magyar bányatörvényjavaslatra és az újabb igazságügyi reformtervekre. Nagyvárad, 1872, Hügel Ottó. Érdekes illusztrációkkal. Kopott gerincű, díszes vászonkötésben, foltos lapokkal, egyébként jó állapotban.