1 000 HUF
A Pesti Hírlap Könyvtára: Az élet útmutatója. Bp., 1937, Légrády Testvérek, aranyozott egészvászon kötésben. 606 mélynyomású képpel, 4 térképpel, 66 szövegközti rajzzal és számos színes műmelléklettel. Gerincén kopással.