3 000 HUF
Göre Gábor(Gárdonyi Géza): Dubrints Sógor vagy más szóval ez a könyv leg főképpen Dubrints sógorral foglalatoskodik, benne van a sógor tzethalála is mög más efféle köserves történetök. Bp., Dick Manó. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.