13693. 245. Closed Online auction Books: Other rarities
2 600 HUF
0 HUF
Herczeg Ferenc: Szabolcs házassága. Bp., 1896, Singer és Wolfner. Gottermayer-féle festett, aranyozott egészvászon kötés, kis tintafolttal, festett lapszélek, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván