55 000 HUF
142,49 EUR, 157,14 USD
Jókai Mór Művei. Centenáriumi kiadás. 1-88 kötet. Bp. (Franklin-Társulat-Révai.) 1925-1928. Kiadói, dúsan aranyozott gerincű, Jókai arcképével illusztrált egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.