13787. 245. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Juhász Ferenc: Harc a fehér báránnyal. Bp., 1965, Szépirodalmi Könyvkiadó. ElsÅ‘ kiadás! Kiadói egészvászon kötés, sérült védÅ‘borÃtóval, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván