11 000 HUF
Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái. Szerk.: Toldy Ferenc. 1-8. köt. 5. kiad. Pest, 1859-1860, Heckenast Gusztáv. Párosával négy kötetbe egybekötve. Díszes gerincű, kopott félvászon kötésben, helyenként enyhén foltos lapokkal, kötetenként változó, többnyire jó állapotban.