13790. 245. Closed Online auction Books: Other rarities
3 000 HUF
0 HUF
Révész Béla: Ady és Léda. Ady Endre több mint száz ismeretlen levelével, verskézirataival, 21 fényképpel és egyéb melléklettel. Bp., é.n., Dante. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor