Fr. Petri Mariae Gazzaniga: Praelectiones Theologicae I-III. De Deo uno, et trino; De actibus humanis, ac de gratia actuali, et habituali. [1769] Korabeli, dombornyomott, aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben (a gerinc és a címlap mindkét kötetben sérült) / Gold plated half-leather binding, spines and title pages damaged
Ráth Mátyás: Keresztyén fehjér népnek való imádságos könyv. Első darabja. Győr, 1788. Streibig. 246p + VI. Az első magyar nyelvű hírlap kiadójának ritka, árverésen nem szerepelt imádságos könyve! Korabeli, kopott papírkötésben
Annus a nativitate salvatorius nostri Jesu Christi MDCCCXXI. Communis dierum 365. Stylo Gregoriano, et Juliano Deductus. Calendarium in usum ecclesiae r. catholicae. Cum Privilegio Sacr. Caesar. Reg. Apost. Majest. Budae, Typis ac Sumt. Typogr. Regiai Univers. Hungar. Kiadói kartonált kötés, gerincnél szakadt, egyébként jó állapotban.
Jámbor Lajos: Bibliai képek az Ó-és az Új-szövetségből. I. Ó-szövetségi történetek. II. Jézus élete képekben. 85 képpel. Bpm.,1898, Hornyanszky Viktor. Kiadói egészvászon kötésben. Gerinc elvált, fedőlap viseletes.