10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Fr. Petri Mariae Gazzaniga: Praelectiones Theologicae I-III. De Deo uno, et trino; De actibus humanis, ac de gratia actuali, et habituali. [1769] Korabeli, dombornyomott, aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben (a gerinc és a címlap mindkét kötetben sérült) / Gold plated half-leather binding, spines and title pages damaged