2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Tompa Mihály: Olajág. Elmélkedések, fohászok és imák. Hölgyek számára. Pest, 1871, Heckenast. Kopottas,kissé szakadt dombornyomott kiadói egészvászon kötésben.