Schafarzik Ferenc, Vendl Aladár: Geológiai kirándulások Budapest környékén. Bp., 1929, Stádium Sajtóvállalat Rt.Vászonkötésben, a címlap restaurált, egyébként jó állapotban.
Kocs Sándor, Reichert Róbert, Zeller Tibor: Ásványhatározó. Bp., 1931, Királyi Magyar Természettudományi Társulat (Népszerű természettudományi könyvtár 10.). Papírkötésben, restaurált gerinccel, egyébként jó állapotban.
Vargyas Endre: Természettan egy tanítóval bíró falusi népiskolák számára. Vargyas-féle Olcsó Iskolakönyvtár VI. Hetedik kiadás. Bp., Lampel. Kiadói papírkötés, sérült.
Természettudományi Közlöny. Szerk.: Szily Kálmán et al. 18. köt. Bp., 1886, Pesti Lloyd Társulat. Teljes évfolyam egybekötve, kissé kopott, aranyozott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Erdbeschreibung zum Gebrauche der studirenden Jugend im Königreich' Hungarn, und den damit verbundenen Staaten. Erster Theil. Ofen und Tyrnau (Buda - Nagyszombat), 1787, (gedruckt mit königlichen Universitätschriften). Korabeli, bordázott gerincű, egészbőr kötésben, a címlapon fametszetű vignettával, könyvdísszel. A gerincen sérült, egyébként jó állapotú / Leather binding, woodcut vignette on tit...