13523.
245. Closed Online auction
Books: Science and technology
800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Dr. Hankó Vilmos: Házi kincstár. Sok száz titkos szer. Hasznos tudnivalók a háztartás, gazdaság, egészségtan, ipar s a mindennapi élet stb. Harmadik teljesen átdolgozott és bővített kiadás. Bp., 1902, Lampel Róbert. Hiányos vászonkötés, lapok néhol foltosak, kopottas állapotban.