Dr. Hankó Vilmos: Házi kincstár. Sok száz titkos szer. Hasznos tudnivalók a háztartás, gazdaság, egészségtan, ipar s a mindennapi élet stb. Harmadik teljesen átdolgozott és bővített kiadás. Bp., 1902, Lampel Róbert. Hiányos vászonkötés, lapok néhol foltosak, kopottas állapotban.
Georg Freyherrn von Vega: Vorlesungern über die Mathematik. II. Wien, 1803. Trattner. 663p. 16 kihajtható táblával. KOrabeli, evált borítójú egészbőr kötésben. / In damaged full leather binding with 16 fold out tables
Mihályi Ernő: A motorkerékpár, II. rész. Nehéz motorkerékpárok. Bp., 1926, Kiadói papírkötés, gerincnél és a borítón ragasztott, egyébként jó állapotban.
Százéves a Magyar Optikai Művek 1876-1976. Szerk.: Bernolák Kálmán et al. Bp., 1976, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Folk György: Eszközrendszer az autószerelő szakmai oktatásának II. évfolyamához. Bp., 1975, Szakoktatási Pedagógiai Intézet. Papírkötésben, jó állapotban, egyéb segédletekkel egy vászonkötésű mappában.
Pongrácz Árpád: A kozmetikus kézikönyve. Ipari Szakkönyvtár 21-22. Bp., 1937, Az Ipari Tanfolyamok Országos vezetősége. Kissé viseltes félvászon kötésben.
Boda Antal: Ásványtan a magyar királyi bányászati, kohászati és mélyfúrási szakiskola tanulói számára. Pécs, 1940, szerzői kiadás. A szerző által Böhm Ferenc 1881-1940) bányamérnök, pénzügyminisztériumi bányászati főosztályvezető részére dedikálva. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.