2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Jankó János, dr.: Grönlandon át hóczipőn. Nansen Fridtjoff eredeti műve alapján. Számos eredeti ábrával. Bp., 1897. Eggenberger. 232p. (a 8 tábla hiányzik) Kiadói félvászon-kötésben. Ajándékozási bejegyzéssel kopottas borítóval