3 000 HUF
Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben. Halász Gyula, Lampel R. ElsÅ‘ kiadás! DÃszes aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.