1 000 HUF
21
Széchenyi Zsigmond 7 db könyve: Csui!... Afrikai vadásznapló 1928. október - 1929 április; Alaszkában vadásztam. Vadásznapló 1935. augusztus-október; Hengergő homok. Sivatagi vadásznapló; Năhar. Indiai útinapló; Ahogy elkezdődött. Egy magyar vadász hitvallása (1. rész); Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása (2. rész); Denaturált Afrika (feleségemmel a fekete földrészen). Bp., 1962-1968, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kicsit kopott félvászon kötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.