Books: Travelling, cities Number of items: 92
1137181
13267
245
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Germanus Gyula: Kelet varázsa. Bp., 1984, Magvető Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1 200 HUF
1158209
13268
245
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Dr. Bendefy-Benda László: Afrika meghódítása. Zolnay Lóránd rajzaival. Bp., 1934. Magyar Etiópiai Expedíció Országos Bizottsága. Sok illusztrációval.
4 000 HUF
1157613
13269
245
3200
Books: Travelling, cities
Other collectibles
dr. Hirschler József: Island. Függelék: Island felszíni formáinak kialakulása. Írta Xantus János. Kolozsvár, 1930. Korabeli félvászon kötésben
3 200 HUF
1147885
13270
245
Books: Travelling, cities
Other collectibles
1 000 HUF
1140544
13271
245
Books: Travelling, cities
Other collectibles
A. Phillip: Ausztrália honalapítói. 23 képpel, 1 térképpel. Bp., é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
2 400 HUF
1140543
13272
245
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Sven Hedin: Belső- Ázsia küszöbén. 1890-1891. 31 képpel, 1 térképpel. Bp., é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
1 600 HUF
1157320
13273
245
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Márki Sándor: Földrajz II. sok képpel és 29 színes térképpel. Bp., 1910. Franklin. Megviselt, sérült kötéssel
991995
13274
245
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Germanus Gyula: Allah Akbar! I. kötet Budapest, é.n., Révai. Illusztrált, kiadói egészvászon kötésben, laza gerinc, az első pár oldal elvált.
1 600 HUF
1131310
13275
245
900
Books: Travelling, cities
Other collectibles
1144252
13276
245
Books: Travelling, cities
Other collectibles
1 000 HUF
1157667
13277
245
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Magyar Földrajzi Társaság: Scott, Robert F. Angolok a Déli Sarkvidéken. Angolból átdolgozta Halász Gyula. Bp., 1911. Lampel R. 299 p. + 46 tábla (egy kétoldalas, egy pedig kihajtható). Illusztrált egészvászon kötésben, sarkán kopással.
2 000 HUF
1157863
13278
245
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Zikmund-Hanzelka: Világrész a Himalája alatt. Pozsony, 1971. Madách Kiadó. papír védőborítóval
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035