Books: Travelling, cities

Number of items: 92

13279.

1 200 HUF
3,11
3,43

Széchenyi Zsigmond 7 db könyve: Csui!... Afrikai vadásznapló 1928. október - 1929 április; Alaszkában vadásztam. Vadásznapló 1935. augusztus-október; Hengergő homok. Sivatagi vadásznapló; Năhar. Indiai útinapló; Ahogy elkezdődött. Egy magyar vadász hitvallása (1. rész); Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása (2. rész); Denaturált Afrika (feleségemmel a fekete földrészen). Bp., 1962-1968, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kicsit kopott félvászon kötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
13280.

Széchenyi Zsigmond 7 db könyve: Csui!... Afrikai vadásznapló 1928. október - 1929 április; Alaszkában vadásztam. Vadásznapló 1935. augusztus-október; Hengergő homok. Sivatagi vadásznapló; Năhar. Indiai útinapló; Ahogy elkezdődött. Egy magyar vadász hitvallása (1. rész); Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása (2. rész); Denaturált Afrika (feleségemmel a fekete földrészen). Bp., 1962-1968, Szépiro...

1 000 HUF
2,59
2,86
21

13281.

2 000 HUF
5,18
5,71

Az Aradi Főgymnasium története. Közzéteszi Himpfner Béla igazgató. Arad, 1896, Gyulai István Könyvnyomdája. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, belsejében ceruzás firkákkal, kopottas állapotban.
13282.

1 200 HUF
3,11
3,43

Sághy Gyula: Házsongárdi rekviem. Norvégia, Anirén Magánkiadó. 4073. számozott kiadás. Kiadói kartonált kötés, sok színes fotóval illusztrált, szép állapotban.
13283.

1 400 HUF
3,63
4,00

Kordos László: Magyarország barlangjai. Bp., 1984, Gondolat. Félvászon kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13284.

1 400 HUF
3,63
4,00

Kessler Hubert: A Nagy-Baradla. Hazánk legnagyobb természeti ritkasága. Kiadja a Budapesti Egyetemi Turista Egyesület Barlangkutató Szakosztálya. Bp., 1934, Springer ny. 46p. + Kessler Hubert: Látogatás Baradla (Aggteleki cseppkőbarlang) megszállt terület alá nyúló és a csehek által kezelt szakaszában. 12p.
13285.

2 600 HUF
6,74
7,43

13286.

2 000 HUF
5,18
5,71

Orbán Balázs: Torda város és környéke. 33 nagy 12 szövegképpel. Budapest, 1889, Pesti Könyvnyomda. Reprint kiadás! + Orbán Balázs eszméi kísérőtanulmány. Kiadói egészvászon kötésben, fedő borító szakadt, egyébként szép állapotban.
13287.

1 200 HUF
3,11
3,43

13288.

1 000 HUF
2,59
2,86

13289.

3 000 HUF
7,77
8,57

Volt egyszer egy konzervgyár. A Nagykőrösi Konzervgyár története. Szerk.: Sasvári György. Nagykőrös, 2008, Új Heti Hírek. A DVD-melléklet hiányzik. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13290.

800 HUF
2,07
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF