1864 2 db metszet, a Goethe-Galerie c. kiadvány (Lipcse, 1864, Druck und Verlag von F. A. Brockhaus) illusztrációja: Eugenie, acélmetszet, Friedrich Pecht (1814-1903) rajza alapján metszette A. Schulteiss, 16x12 cm; Philine, acélmetszet, Friedrich Pecht (1814-1903) rajza alapján metszette A. Schulteiss, 16x12 cm
1712 Jan Luyken - Christoph Weigel: Rézmetszetű kép a Historiae celebriores Veteris Testamenti... c. könyvből. Megjelent: Nürnberg, 1712. Nagyméretű metszet. / Jan Luyken - Christoph Weigel. Large etching from the book Historiae celebriores Veteris Testamenti 26x48 cm
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - L. Thürnling sculp: A fehéregyházi kastély és park Erdélyben. Druck & Verlag v. G.G Lange in darmstadt. Színezett acélmetszet, jelzett a metszeten, foltos, üvegezett keretben 15×18 cm/ A fehéregyházi kastély és park Erdélyben. Steel engraving in frame, 15x18cm