24 000 HUF
62,18 EUR, 68,57 USD
Art deco Omega ezüst (Ag.) zsebóra, másodperc mutatós, nielló díszítéssel, kopott zománc, sérült számlap, működik, jelzett, bruttó:82 gr. / Omega pocketwatch, works fine, silver with enamel