800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
1929 Vasárnapi könyv: hasznos tudnivalók, gyakorlati ismeretek. Az Országos Közművelődési Tanács képes hetilapja. 1929. II. félév lapszámai egybekötve, számos érdekes írással, illusztrációkkal. Kopott félvászon kötésben, jó állapotban.