cca 1900 A Musaici antichi delle chiese di Roma sorozatból, kiad. Libreria Spithöver, nagyméretű kromolitográfia, paszpartuzva, fóliában / Cromolithography, 48x61cm
cca 1900 Bp., V. Keleti János: Orvosi műszer és bútorgyáros vastag képes reklám kiadványa számos fotóval és illusztrációval. Egészvászon kötésben. (Első 4 oldal hiányzik) 488p.
cca 1900 A Musaici antichi delle chiese di Roma sorozatból, ed. Libreria Spithöver. Nagyméretű kromolitográfia, paszpartuzva, fóliában / Cromolithography, 46x67cm
cca 1900 A Musaici antichi delle chiese di Roma sorozatból, kiad. Libreria Spithöver, nagyméretű kromolitográfia, paszpartuzva, fóliában / Cromolithography, 39x61cm
cca 1900 A Musaici antichi delle chiese di Roma sorozatból, kiad. Libreria Spithöver, nagyméretű kromolitográfia, paszpartuzva, fóliában / Cromolithography, 43x61cm
cca 1900 A Musaici antichi delle chiese di Roma sorozatból, ed. Spithöver, nagyméretű kromolitográfia, paszpartuzva, fóliában / Cromolithography, 41,5x61cm
cca 1900-1980 Vegyes nyomtatvány tétel: Szász Endre levelezőlap, kihajthatós, offset, 10,5x15cm; Haraszthy Mici Szenes fotóján Még visszatérek c. dal kottája kihajthatós levelezőlapon, 14x9cm; Murin Irén és Hromasz Ferenc eljegyzési értesítő kártya dombornyomott borítékban, 8,5x13cm; tagsági jegy, reklámkártya, fejléces papír, számla, postautalvány és más érdekes nyomtatványok
cca 1900 A Musaici antichi delle chiese di Roma sorozatból, ed. Spithöver. Nagyméretű kromolitográfia, paszpartuzva, fóliában / Cromolithography, 52x61,5cm