31201.
246. Closed Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
1 200 HUF
1904. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség Szolgálati Érme" 5 év után és "Sebestyén" beütéssel, aranyozott Br kitüntetés szalag és fül nélkül (2x), aranyozás lekopott T:3