1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
C. Cornelii Taciti Opera. Szerk.: Weise, C. H. 1. köt.: Annalium libri I-VI., XI-XVI. Lipcse, 1846, sumtibus et typis Caroli Tauchnitii. Különféle tulajdonosi bejegyzésekkel. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. /
With various proprietorial entries. In a bit worn out half linen binding, otherwise in good condition.