Books: Other rarities Number of items: 105
1165464
13239
246
Other collectibles
Szini Gyula(szerk.): Csoda album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1911), Hornyánszky. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott, kissé foltos egészvászon kötésben
6 000 HUF
1171009
13240
246
Other collectibles
Fónagy Iván: A mágia és a titkos tudományok története. Bp. 1943. Bibliotheca. Félvászon kötésben
4 000 HUF
1133527
13241
246
Other collectibles
6 000 HUF
1171483
13242
246
Other collectibles
Aradi vértanúk albuma. Arad sz. kir. város közönsége és az aradi "Kölcsey-Egyesület" megbízásából szerkesztette Varga Ottó. Negyedik kiadás. Bp., 1893, "Könyves Kálmán" Társulat kiadása. Kiadói festett, aranyozott, egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopott, egyébként jó állapotban, belső címlapnál a hártyalap kijár.
8 000 HUF
1133479
13243
246
3400
Other collectibles
3 400 HUF
1133532
13244
246
15000
Other collectibles
15 000 HUF
1133529
13245
246
Other collectibles
3 000 HUF
1166848
13246
246
Other collectibles
Kisfaludi Kisfaludy Sándor: Himfy szerelmei. Második rész: A boldog szerelem. Bp., é.n., Rózsavölgyi. Egészvászon kötésben.
1 600 HUF
1166835
13247
246
Other collectibles
Göre Gábor: Tapasztalatok vagyis más szóval az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok. Bp., 1925 Dick Manó. Foltos, kiadói egészvászon kötésben, elvált lapokkal.
1 000 HUF
1171275
13248
246
Other collectibles
Csokonai Vitéz Mihály: Lilla. Érzékeny dalok III könyvben. Bp., 1877, Franklin-Társulat. Kartonált kötés, gerincnél szakadt, grafitceruzás bejegyzésekkel, kopottas állapotban.
1 000 HUF
1171254
13249
246
Other collectibles
1 000 HUF
1166168
13250
246
Other collectibles
Hankiss János: Liszt Ferenc az író. Bp., 1941, Rózsavölgyi. Kiadói félvászon kötésben.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035