Number of items: 105

13251.

10 000 HUF
26,53
28,57
Az Ezeregy Éjszaka Könyve. [Alf laila wa laila.] I.-IV. kötet. Teljes és irodalmi magyar fordítás. Dr. J[oseph] C[harles] Mardusnak a perzsa és hindu kéziratból készült betűszerinti francia fordítása nyomán [fordította: Kállay Miklós].  [Budapest, 1923-1928]. Genius-Lantos kiadás - Genius Könyvkiadó Rt. (Kunossy Grafikai Műintézet ny. - ,,Jókai ny.) A táblákon Prihoda István, Pólya Tibor, Jeges Ernő, Fáy Dezső, Leidenfrost Sándor, Helbing Ferenc, G. Erdélyi Aranka, Biczó András és Teuchert Károly egész oldalas illusztrációi. ,,Külön lenyomat tudományos körök és bibliophilek részére, 600 számozott példányban... Példányunk a 6. sorszámú. KÉsőbbi félvászon kötésben.
13252.

Az Ezeregy Éjszaka Könyve. [Alf laila wa laila.] I.-IV. kötet. Teljes és irodalmi magyar fordítás. Dr. J[oseph] C[harles] Mardusnak a perzsa és hindu kéziratból készült betűszerinti francia fordítása nyomán [fordította: Kállay Miklós]. [Budapest, 1923-1928]. Genius-Lantos kiadás - Genius Könyvkiadó Rt. (Kunossy Grafikai Műintézet ny. - ,,Jókai" ny.) A táblákon Prihoda István, Pólya Tibor, Jeges Ernő, Fáy Dezső, Leidenfrost Sándor, Helbing Ferenc, G. Erdélyi Aranka, Biczó András és Teuchert Károly egész oldalas illusztrációi. ,,Külön lenyomat tudományos körök és bibliophilek részére, 600 számozott példányban..." Példányunk a 6. sorszámú. KÉsőbbi félvászon kötésben.

8 000 HUF
21,22
22,86
Badics Ferenc (szerk.): A Magyar Irodalom Története. Képes díszmunka két kötetben. I-II. Bp., 1906, Athenaeum. Kiadói félbőr kötésben.
13253.

15 000 HUF
39,79
42,86
13254.

18 000 HUF
47,75
51,43
A Remekírók Képes Könyvtárának 13 kötete(Tóth Ede munkái, Berzsenyi Dániel munkái, Tóth Kálmán válogatott költeményei, Madách Imre válogatott munkái, Shakespeare remekei II., Kölcsey Ferenc válogatott munkái, Kazinczy Ferenc válogatott munkái, Reviczky Gyula összes költeményei, Homeros Iliásza). Bp., Lampel Róbert. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, Leszik K. könyvkötő munkája, kötetenként változó, kissé kopottas állapotban.
13255.

8 000 HUF
21,22
22,86
Budapesti Újságírók Egyesülete, Almanach 1916. Bp., Világosság Könyvnyomda. Kiadói félvászon kötés, gerincnél sérült, ragasztott, kopottas állapotban.
13256.

2 000 HUF
5,31
5,71
Dr. Fináczy Ernő: A középkori nevelés története. Vezérfonal egyetemi előadásokhoz. Bp., 1926, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Félvászon kötés, enyhén kopott állapotban.
13257.

1 800 HUF
4,77
5,14
2 db Sztálinnal kapcsolatos könyv-Sztálin: A leninizmus alapjai. Bp., 1945, Szikra Kiadása. Kiadói papírkötés, jó állapotban; Sztálin: A békéért 1946-1951. Gyűjtemény Sztálin elvtárs háború utáni beszédeiből és nyilatkozataiból. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13258.

900 HUF
2,39
2,57
13259.

4 000 HUF
10,61
11,43
Hegedűs András: Élet egy eszme árnyékában. Életrajzi interjú. 1985. szamizdat kiadás. 376p.
13260.

1 000 HUF
2,65
2,86
Majthényi György: A kéz beszél. A gyakorlati chiromatia kézikönyve. Bp., é.n. Stádium. 244 p. Tenyérjóslás. Kiadói, sérült egészvászon kötésben
13261.

2 800 HUF
7,43
8,00
13262.

1 200 HUF
3,18
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF