Number of items: 105

Schöpflin Aladár: Hatvani professzor feltámadása: elbeszélések. Bp., 1923, Franklin. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13275.

800 HUF
2,12
2,29
Szabó Dezső: Életeim. I.-II. Bp., 1965. Szépirodalmi. Papír védőborítóval.
13276.

1 000 HUF
2,65
2,86
Az Érdekes Újság dekameronja. Száz magyar író száz legjobb novellája. Szerk.: Kabos Ede. 3. köt. Bp., é. n., Légrády Testvérek. Berkes Imre, Gárdonyi Géza, Gellért Oszkár, Jókai Mór, Kemény Simon, Laczkó Géza, Oláh Gábor, Révész Béla, Tersánszky J. Jenő, Thury Zoltán írásaival. Aranyozott gerincű, kicsit laza, enyhén kopott vászonkötésben, az hátsó impresszumoldal hiányzik, egyébként jó állapotban.
13277.

1 000 HUF
2,65
2,86
Hazafias dalok és indulók középiskolák számára. Szerk.: Szügyi József. Bp., 1893, Kunosy Vilmos és fia. Viseltes papírkötésben.
13278.

1 000 HUF
2,65
2,86
13279.

1 800 HUF
4,77
5,14
A forradalmi Ady. Szakasits Árpád előszavával, Bp. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13280.

1 200 HUF
3,18
3,43
Végh Antal: Nincs béke az almafák alatt. 1-2. köt. Bp., 1996, szerzői kiadás. A szerző által dedikált példány. Papírkötésben, jó állapotban.
13281.

1 200 HUF
3,18
3,43
Feuchtwanger, Lion: A zsidó háború I-II. 1972. Félvászon kötés, kissé kopott állapotban.
13282.

800 HUF
2,12
2,29
13283.

2 800 HUF
7,43
8,00
11 db pókerről szóló könyv: Gordon, Phil: A póker kis fekete könyve (Bp., 2008); Krieger, Lou: Póker. A sikeres játékos kiskátéja (Bp., 1996); Levez, Belinda: Hogyan nyerjünk pókeren? (Bp., 2006); Sklansky, David: A póker elmélete (Bp., 2005); Hen, Józef: A pókerjátékos arca (Bp., 1977); Vágó Csaba: Szórakoztató kártyajátékok könyve (Bp., 2008); Szurdi András: Pókerkönyv kezdőknek és haladóknak (Bp., 1995); Miller, Ed: Bevezetés a holdem pókerbe (Bp., 2007); Mendelson, Paul: Texas Holdem póker (Bp., 2006); Jánoska Antal: Szerencsejátékok (Bp., 1999); Bennet, Rick: Vakok között a Király (Bp., é. n.). Papír- illetve kartonált papírkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban. + 1 pakli PokerStars.com pókerkártya, saját dobozában
13284.

9 000 HUF
23,87
25,71
13285.

4 600 HUF
12,20
13,14
13286.

4 000 HUF
10,61
11,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF