cca 1900 14K arany Doxa másodpercmutatós zsebóra dupla fedeles, tisztításra szorul, jelzett, jó állapotban bruttó:60,5 g /
14ct gold Doxa pocket watch, not works, good condition
XIX. sz vége: Ezüst (Ag) öv bőrre fűzött veretekből, aranyozott ezüst filigránból rakott növényi motívumokkal és niello-díszítéssel, 84 zolotniki (875/1000) tisztaságú kaukázusi jelzéssel és "AI" mesterjeggyel /
End of 19th century: Silver belt from the Caucasus on a leather base, with gold plated filigree floral decoration and niello inlay, 84 zolotniki (875/1000) fineness hallmark and "AI" maker's mark, 77cm, br: 607gr