6 000 HUF
Miska szett: 1 db kancsó, "Nem kell gyógyszer, semmi por / minden bajra jó a bor" felirattal, m: 29,5 cm; 6 db kupica, különféle vicces feliratokkal, d: 7 cm; 1 db nagyméretű kínálótál, d: 33,5 cm, mázas festett kerámia, egy részük jelzett ("Szabó, Karcag"), kis kopásnyomokkal, összesen 8 db