5 000 HUF
2 db német nyelvű sírkövekkel foglalkozó kiadvány-Maier, Hermann-Wöhr, Carl: Neue Formen der Friedhof-Architektur. München, Eduard Pohl. Félvászon kötés, kopott állapotban; Criheyga=Bronze=Platten. Papírkötés, kissé kopott állapotban.