3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
A szépművészetek könyve. 1210 mélynyomású képpel illusztrálva Bp., 1940, Pesti Hirlap könyvtára. Aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotban! 1190p.