13418. 247. Closed Online auction Books: Architecture, Art
800 HUF
0 HUF
Csiba Éva: Bőrművesség. Bp., 1978, Corvina Kiadó (Műhelytitkok). Későbbi, kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván