1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Die Artisten, Ihre Arbeit, Ihre Kunst. Mit 55 Abbildungen und 17 Textzeichungen. Berlin, 1965, Henschelverlag Kunst und Gesellschaft. Biai-Föglein István aláÃrásával! Kiadói egészvászon kötés, sérült papÃrborÃtóval, egyébként jó állapotban / full linen binding, good condition