2 000 HUF
Éber László(szerk.): Művészeti Lexikon I-II. kötet. Építészet/szobrászat/festészet/iparművészet. Második, lényegesen megbővített és átdolgozott kiadás. Bp., 1935, Győző Andor Kiadása. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.