4 000 HUF
Jubileumi album 1879-1929. A magyar építőművészet és építőipar 50 éve. Szerkesztették: Lakatos Mihály, Mészáros L. Edgár és Óriás Zoltán okl. mérnök. Kiadja a Vállalkozók Lapja. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél sérült, szakadt, kopottas állapotban.