2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
Művészfotók. Szerk.: Bencze Pál, Rév Miklós, Vadas Ernő. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Számos érdekes fényképpel. Kissé foltos félvászon kötésben, kopott, a szélein szakadozott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.