2 800 HUF
Wells, H. G.: A művészetek fejlődése. Az irodalom, zene s képzőművészetek történetének áttekintése a legrégibb időktől napjainkig. Ford. Kiss Dezső. Százhét illusztrációval. Bp., é.n., Genius. Kiadói, aranyozott gerincű, félbőr kötésben, kissé kopottas