Kolta Magdolna, Kincses Károly: Haár Ferenc magyarországi képei. Út a Munka-körtől a zen-buddhizmusig. Bp., 2004, Magyar Fotográfiai Múzeum - MTA Művészettörténeti Kutatóintézet. Papírkötésben, jó állapotban.
Hanitzsch, Dieter: Ich und Ferenczy. Zusammenstellung und Karikaturen zum 80. Geburtstag. München, 1999, C. Hartmann Verlag GmbH. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Jubileumi album 1879-1929. A magyar építőművészet és építőipar 50 éve. Szerkesztették: Lakatos Mihály, Mészáros L. Edgár és Óriás Zoltán okl. mérnök. Kiadja a Vállalkozók Lapja. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél sérült, szakadt, kopottas állapotban.
2 db német nyelvű sírkövekkel foglalkozó kiadvány-Maier, Hermann-Wöhr, Carl: Neue Formen der Friedhof-Architektur. München, Eduard Pohl. Félvászon kötés, kopott állapotban; Criheyga=Bronze=Platten. Papírkötés, kissé kopott állapotban.
Éber László(szerk.): Művészeti Lexikon I-II. kötet. Építészet/szobrászat/festészet/iparművészet. Második, lényegesen megbővített és átdolgozott kiadás. Bp., 1935, Győző Andor Kiadása. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.